Informatyk

3 700,00 - 4 200,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Mińsk Mazowiecki
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 3 700,00 - 4 200,00 zł
  • Dodano 2019.04.15

Opis stanowiska

praca informatyk Mińsk Mazowiecki, praca IT Mińsk Mazowiecki, praca Mińsk Mazowiecki

Projektowanie i implementacja oprogramowania
Tworzenie dokumentacji technicznej
Wsparcie oraz utrzymanie działających systemów

Wymagania

I stopnia studiów na kierunku Informatyka lub pokrewnym
Doświadczenia w pracy jako programista C#
Znajomości relacyjnych baz danych SQL
Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Dyspozycyjności
Komunikatywności oraz chęci uczenia się
Umiejętności pracy w grupie
Znajomości MS Visual Studio oraz MS SQL Server Management Studio
Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
Możliwości zdobywania doświadczenia zawodowego w młodym, dynamicznym zespole

Ważne do: 2020.04.14, wyświetleń: 154

nr ogłoszenia: 129