Prawnik

3 500,00 - 4 200,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Mińsk Mazowiecki
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 3 500,00 - 4 200,00 zł
  • Dodano 2019.04.11

Opis stanowiska

praca prawnik Mińsk Mazowiecki, praca w kancelarii Mińsk Mazowiecki, praca adwokat Mińsk Mazowiecki

Przygotowywanie oraz negocjacje ugód
Windykacja telefoniczna dłużników
Obsługa prawna Klientów kancelarii (B2B)
Przygotowywanie oraz analizowanie projektów umów i innych dokumentów od strony prawnej
Opracowywanie pism procesowych związanych z postępowaniami w sprawach dotyczących Klientów kancelarii
Analiza przepisów i orzecznictwa
Praca zespołowa z adwokatami, radcami prawnymi, aplikantami ale również samodzielna praca nad powierzonymi sprawami

Wymagania

Wykształcenie wyższe prawnicze
Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
Dobra organizacja pracy
Samodzielność
Odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych zadań
Umiejętność analitycznego myślenia i rozpoznawania problemów
Bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel)
Mile widziane doświadczenie w zamówieniach publicznych lub pracy z klientami z branży medycznej
Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie do posiadanego doświadczenia
Narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku
Różnorodność zadań i wyzwań
Dobrą atmosferę pracy w młodym, energicznym zespole
Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w obszarze obsługi prawnej biznesu

Ważne do: 2020.04.10, wyświetleń: 160

nr ogłoszenia: 81